logo-otoguven
O T O G Ü V E N

Ankara Çıkma Parça

Ankara Çıkma Parça

OTO GÜVEN

Oto Güven, kaliteli hizmet anlayışıyla Ankara çıkma parça ihtiyaçlarını gideriyor. Çıkma parça, araçların yenilenmesi ya da onarılması için başka bir araçtan sökülen yedek parçalara deniyor. Bu parçalar, kazalı ya da eski araçlardan sökülen sağlam ve tekrar kullanılabilecek durumdaki parçalardır.

Çıkma parçalar, aynı marka ve model araçlarda kullanılırlar. Bundan dolayı aracın kendisine ait parçayla başka araca ait çıkma parça aynı özelliklere sahiptir. Çıkma parçalar sayesinde araç yeniden kullanılabilir hale gelir. Çıkma parça çeşitleri, kalite ve garanti çerçevesinde sunulur. Araçların hem dış hem de iç taraflarında kullanılabilir olan bu parçaların birçok farklı türü bulunuyor.

 

Ankara Çıkma Parça Özellikleri

 

Eskiyen ya da kaza yapan araçlardaki sağlam parçalar, çıkma parça adı altında diğer araçlara takılarak değerlendirilir. Orijinal çıkma parçalar, araçların problemsiz ve hasar almayan öz parçaları olarak nitelendirilir. Örneğin, bir Opel marka aracın kazada zarar görmeyen motor bloğu çıkarılıp başka araca takılır. Araçlardaki diğer parçalar içinde aynı durum söz konusudur.

Çıkma parçalar, dikkatli şekilde seçilir. Özellikle çıkma parçanın çıkarıldığı araçla takılacağı aracın aynı marka ve model olması çok önemlidir. Bu duruma dikkat edildiği takdirde araç performansı ve yakıt sarfiyatında herhangi bir olumsuz durum görülmez. Bundan dolayı da çıkma parçalar için uzman kişilerden yardım alınması gerekiyor. Oto Güven, çıkma parçaların seçiminden tutunda takılma işlemlerine kadar tüm aşamalarda teknik servis sağlıyor.

 

Ankara Çıkma Parça Avantajları Nelerdir?

 

Ankara çıkma parça, araçlara birçok açıdan avantaj sağlıyor. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz;

 1. Orijinal parçalardaki gibi işlevsel ve kalitelidirler,
 2. Çevre dostudurlar,
 3. Geri dönüştürülebilirler,
 4. Uygun fiyatlıdır,
 5. Yakıt tasarrufu sağlar,
 6. Kolay temin edilebilir,
 7. Aracın performansını artırır,

Çıkma parçalar, araçların performansını artırıp yakıt sarfiyatını da önemli ölçüde azaltıyor. Aynı zamanda çıkma parçalar, piyasada geniş ürün yelpazesinde sunulurlar. Firma olarak aracın marka ve modeli baz alınarak çıkma parçalar önerilir. Ayrıca çıkma parçanın aracın yılına uygun olması da çok önemlidir. Uyumsuz olan bir parça, araca büyük zarar verir. Araç güvenliğini tehlikeye atar.

 

Ankara Çıkma Parça Hangi Durumlarda Kullanılır?

 

Ankara çıkma parça, bir araç arızalandığı zamanlarda kullanılır. Kaza yapan araçlardaki bazı parçalarda hiçbir sorun yoktur. Bu parçalar, arızalanan bir araca takılarak yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlar. Böylelikle geri dönüşüme de katkı sağlanmış olur. Çıkma parçalar, aracın performansını kesinlikle etkilemez. Araç eski orijinal parçada olduğu gibi aynı performansı sunar.

Aracın marka ve modeline uygun olarak çıkma parça seçildikten sonra araca uyum sağlayıp sağlamadığına bakılır. Parçanın önceki araçta ne kadar süre kullanıldığı da çok önemlidir. Özellikle uzun süre kullanılan çıkma parçalar, yeni takılan araçta büyük problemlere sebep olabilir. Bu konuda firmamızın uzman ekibi tarafından detaylı bilgi veriliyor.

 

Orijinal Çıkma Yedek Parça Anlaşılır mı?

 

Orijinal çıkma yedek parça, uzman kişiler tarafından anlaşılır. Bir araçtaki çıkma parçanın orijinal olup olmadığı aynı marka ve modeldeki araçtaki parçayla aynıdır. Araçların kaporta kısmındaki tüm parçalarda üretim tarihleri yazar. Tarihlere bakılarak kolayca parçanın orijinal olup olmadığı anlaşılabilir.

Örneğin, 2010 model bir araçta 2012 üretimli parça kullanılması araçtaki parçanın çıkma olduğunu gösterir.  Araçlara yeni takılan çıkma parçaların orijinal, sağlam, kaliteli ve garantili olması parçanın hem temizliğine hem de parlaklığına bakılarak kolayca anlaşılabilir.

 

Ankara Çıkma Parça Fiyatları

 

Ankara çıkma parça fiyatları birkaç kritere bakılarak belirlenir. Bu kriterleri şöyle sıralayabiliriz;

 1. Parçaların özellikleri,
 2. Parçaların tasarımı,
 3. Parça kalitesi,

Çıkma parçaların fiyatını aracın marka ve modeli de belirliyor. Firmamız çıkma parçanın yanı sıra araç hasar tespit ve muayene öncesi kontrol hizmeti de sunuyor. Araçtaki aydınlatma, fren, direksiyon, lastik, jant gibi sistemler detaylı incelenir. Eğer bu sistemlerden herhangi birinde de problem varsa ona da müdahale edilir. Çıkma parça takma işlemleri, kısa sürede gerçekleşir. Ankara çıkma parça fiyatlarıyla ilgili daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Ankara Yedek Parça Fiyatları Listemiz İçin Tıklayın!

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ankara çıkma parça ile ilgili sıkça sorulan soruları şöyle sıralayabiliriz:

 

 1. Çıkma Parça Alınır mı?

Çıkma parça kaliteli, orijinal ve garantiliyse satın alınmasında hiçbir sakınca yoktur.

 

 1. Çıkma Orijinal Yedek Parça Ne Demek?

Orijinal çıkma yedek parça, kazalı araçların hasar almayan ve sorunsuz şekilde çalışan öz parçalarıdır.

 

 1. OEM Yedek Parça Ne Demek?

Alınan ürünlerin orijinalliğini belirten ibarelerdir.

Online Satış