logo-otoguven
O T O G Ü V E N

Chevrolet Yedek Parça Ankara

Chevrolet Yedek Parça Ankara

OTO GÜVEN

Chevrolet yedek parça Ankara lokasyonunda Oto Güven kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor. Günümüzde en çok tercih edilen otomobil markaları arasında Chevrolet yer alıyor. Dolayısıyla Chevrolet markalı otomobil modellerine orijinal yedek parçalar bulunması daha kolaydır.

Chevrolet yedek parçaları, araçlar arızalandığında devreye giriyor. Bozulan araçların yeniden kullanılmasını sağlıyor. Zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak araçlardaki bazı parçalar yıpranabilir ya da bozulabilir. Böyle durumlarda bozulan ve yıpranan parçaların yerine yedek parça takılması gerekiyor. Aynı şekilde Chevrolet markalı bir araç kaza yaptığında da yedek parça takılması gerekiyor. Chevrolet yedek parça çeşitleri sayesinde araçların kullanım ömrü uzar.

 

Ankara Chevrolet Yedek Parça Ürünleri Nelerdir?

 

Oto Güven, Ankara Chevrolet yedek parça temini ve montesini gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Chevrolet markalı araçlara parçaların onarılması ve değiştirilmesini de sağlıyor. Yedek parçalar, aracın iç ve dış olmak üzere tümünü kapsıyor.

Chevrolet araçlara ait elektrikli parçalardan tutunda motor parçalarına kadar tümünü ilgilendiriyor. Chevrolet yedek parçalar, yüksek kalitede tasarlanırlar. Aracın ömrünü uzatan yedek parçalar sayesinde sürüş güvenliği de üst düzeye çıkıyor.

Chevrolet yedek parçalar, bir araç için gerekli olan tüm parçaları içeriyor. Bu yedek parçalar şu şekilde sıralanabilir:

 

Fren Parçaları

Fren sistemiyle ilgili olan parçalardır. Bunlara örnek olarak; hidrolik silindirler, fren diskleri vb. verilebilir.

 

Karoser Parçaları

Kapı, kaput, ayna ve çamurluklar Chevrolet’in yedek parçaları arasında yer alıyor.

 

Motor Parçaları

Motorun tüm bölümlerindeki yedek parçaları oluşturuyor. Radyatörler, pistonlar, bağlantı sistemleri de yedek parçalardandır.

 

Aydınlatma Parçaları

Ankara Chevrolet yedek parçaları arasında aracın aydınlatma sistemindeki parçalarda yer alıyor. Plaka lambaları, far çeşitleri, park ve stop lambaları örnek olarak verilebilir.

 

Aksesuarlar

Araç içi aksesuarlar, jantlar ve lastikler bu grupta yer almaktadır.

 

Şanzıman Parçaları

Şaftlar, kavrama setleri gibi şanzımanın tüm bölümlerindeki yedek parçaları içeriyor.

 

Elektronik Parçalar

Navigasyon, otomatik kontrol, ses ve emniyet sistemleridir.

 

Süspansiyon Parçaları

Süspansiyon sistemi için tasarlanan yedek parçalardır. Süspansiyon yatakları ve amortisörler bu grupta yer almaktadır.

 

Ankara Chevrolet Oto Yedek Parça

 

Ankara Chevrolet oto yedek parça çeşitleri sürüş güvenliği açısından öne çıkıyor. Oto Güven, %100 garantili Chevrolet oto yedek parçaların satışını yapıyor. Bu yedek parçalar kaliteli ürünlerden tasarlanmıştır.

Chevrolet yedek parçaları, orijinal projeyle doğru orantılı olarak ince detaylarla tasarlanmıştır. Chevrolet araçlarda yedek parça sıkıntısı yaşanmamaktadır. Çünkü Oto Güven, Chevrolet sürücülerinin ihtiyaç duyabileceği birçok yedek parçanın teminini gerçekleştiriyor.

Chevrolet yedek parça çeşitli birinci sınıf işçilikle tasarlanmıştır. Araçlarda çalışmayan veya aksayan yerdeki parçalarla kolayca değiştirilip aracın mükemmel çalışması sağlanıyor.

Yedek parçaların tümünün ortak özelliği uygun fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşturulmasıdır. Yedek parçalar özel olarak ambalajlanarak müşterilere sunuluyor.

 

Chevrolet Yedek Parça Çeşitleri ile İlgili Genel Bilgiler

 

Chevrolet yedek parça çeşitleri sayesinde araçların performansı yükseliyor. Chevrolet, Türkiye pazarına giriş yaptıktan sonra çok ilgi gördü. Türkiye’de kullanıcı sayısı en çok olan araba markaları arsında yer alıyor. Dolayısıyla Chevrolet modellerinin yedek parça ihtiyacı kolayca giderilebiliyor. Chevrolet yedek parça çeşitleri araç periyodik bakımları açısından da çok önemlidir.

Chevrolet yedek parça türleri sayesinde araçların ikinci el piyasasında değeri kesinlikle düşmüyor. Orijinal olarak bozulan ya da yıpranan parçaların yerine takılan yedek parçalar sayesinde Chevrolet araçların değeri 2. el piyasasında yükseliyor. Chevrolet markalı aracın yedek parçaları, genel sigorta kapsamına giriyor.

 

Chevrolet Yedek Parçaların Özellikleri

 

Chevrolet yedek parça Ankara lokasyonunda hizmet sunan Oto Güven, araçların ömrünü uzatabilmek için bakım ve onarıma dair çeşitli parçalar tasarlıyor. Bu yedek parçalar sayesinde otomobillerin verimliliği artıyor. Ayrıca güvenli bir otomobil haline dönüşüyor.

Chevrolet araç modelleri; Sedan, SUV, spor otomobili gibi birçok çeşitten oluşuyor. Bu modeller için kullanılabilecek en doğru yedek parça için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde istihdam eden uzman ekibimiz yedek parça çeşitleriyle ilgili müşterilere detaylı bilgi veriyor. Böylelikle yedek parçanın uyum sağlamaması, sorun çıkarması gibi durumlarında önüne geçilmiş oluyor.

Chevrolet yedek parçalar çeşitli markalardan oluşuyor. General Motors (GM) tarafından tasarlanan Chevrolet marka araçların yedek parçaları çeşit açısından çok zengindir.

Chevrolet’in yedek parçaları arasında yer alan motor aksamı; Denso, Bosch, Delphi gibi markalardan oluşuyor. Chevrolet yedek parçaları hakkında daha detaylı bilgi için Oto Güven ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Chevrolet Yedek Parça Fiyatları

 

Ankara Chevrolet yedek parça fiyatları birçok noktaya göre değişiklik gösteriyor. Chevrolet yedek parça fiyatları;

  1. Aracın yılına,
  2. Aracın modeline,
  3. Parçanın türüne göre değişiyor.

Chevrolet markalı araçtaki far, jant gibi yedek parçaların fiyatı, transmisyon ve motor gibi parçalara kıyasla daha uygundur.

Orijinal olan yedek parçaların fiyatları yan sanayi olanlara kıyasla biraz daha yüksektir. Orijinal yedek parçaların fiyatı yüksek olmasına rağmen performansları çok yüksektir. Chevrolet yedek parça fiyatları konusunda net bilgi almak için Oto Güven’le iletişime geçebilirsiniz.

Online Satış