Whatsapp

Hakkımızda

Hakkımızda

Oto Güven olarak Şirketimiz 1975 yılında kurulmuştur. Şirketimizin kurucuları RECEP ARIKAN ve AHMET ARIKAN'dır.

1975 yılında bir şirket olarak faaliyetlerine başlayan oto güven, adını insanlara vereceği ve verdiği Güven kelimesini ilke edinerek faaliyelerine devam etmiştir.

O tarihlerden itibaren şirketimiz birçok marka araç konusunda faaliyetlerini sürdürmüş ve sizlerden aldığı güvenle Marka bazında Şirketlerini ayırmış zaman içerisinde sürekli  büyümüştür.

Birçok marka araç orijinal yedek parça satışında örnek ve önder kuruluşlar arasında yerini almıştır. 

Sizlerden aldığı Güvenle 2009 Yılnda Yeniden yapılanarak OTO GÜVEN adı altında kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Hakkımızda

OTO GÜVEN İşverenleri ve çalışanları Türkiye pazarında kısa zamanda Güzel ve Faydalı işler yapmıştır, yapmaya devam edecektir.

Amacımız halkımıza ve esnaflarımıza en güzel, en temiz ve en ucuz, orijinal parça tedariğini yapmaktır.

Hedefimiz Tüm Türkiye Pazarına hitap etmektir. Türkiyenin hangi ilinde olursanız olun bir telefonunuzla istemiş olduğunuz,

Yedek parçalar kargo hizmetiyle 7/24 tarafımınıza en kısa sürede gönderimektedir. 

Güven Oto Olarak Hizmet ve Müşteri memnuniyeti hedefimizdir. 

Güvenilir işyeri, Mutlu Müşteri...

Hakkımızda

Vizyon & Misyon

Misyon

Otogüven, müşterilerine yüksek kaliteli yedek parça ve hizmetleri sunarak araç sahiplerinin güvenliğini ve memnuniyetini sağlamayı amaçlar.

Vizyon

Otogüven, sektöründe lider bir konuma yükselerek sürekli yenilikçi çözümlerle müşteri deneyimini geliştirmeyi ve otomotiv endüstrisine değer katmayı hedefler.

OTO GÜVEN TANITIM KLİBİ

Oto Güven olarak uzun yıllardır oto yedek parça sektörü içerisinde hizmet veriyoruz. Tanıtım klibimiz ile yaptığımız işleri anlatmaya çalıştık. Depolama alanlarımız, hizmet sağladığımız tesisler ve personel sayımız başta olmak üzere çok geniş bir anlatım ile kendimizi tanıtmaya çalıştık.

Aradığınız Tüm Yedek Parçalar OTO Güven'de, Hemen Bizimle İletişime Geçin!